BİLGİLER
 

40 kv izole eldiven

40 kv izole eldiven
Büyütmek için resime tıklayın
Stok Durumu: Stokda var
Ürün Kodu: U156
Oy Ortalaması: Oylanmadı

40 kv izole eldiven
 
Doğal kauçuktan, 4 farklı ölçüde el yapısına oldukça uyumlu olarak üretilen eldivenler rahat ve esnek kullanımı nedeniyle tercih edilmektedir. Elektrik bulunan bölgelerde yapılan çalışmalarda sizinle elektrik arasında kesinlikle güvenebileceğiniz Avrupa ve Dünya standartlarına uygun olarak üretilmiştir. 
  
Bütün eldivenler Avrupa normlarının uygun gördüğü renk sembollerine göre farklı renklerde paketlenmektedir.
Eldivenler özellikle muhtemel elektrik risklerinden korunmak amacıyla üretilmiştir. Doğrudan elektrikle temastan her zaman kaçınılmalıdır. 
 
Depolama: İzole Eldivenler Paketlerinde depolanmalı. Eldivenler sıkıştırılmamalı, katlanmamalı ve üzerine baskı yapılmamalı. Yoğun ışık alan yerlerden doğal veya yapay ısı kaynaklarından uzak tutulmalı. 10-21 dereceleri arasında muhafaza edilmeli ve nem oranı %54-66 arasında olmalıdır.
Nakliye: Depolama koşulları ile aynı olmalıdır.

Kullanımdan Önce: İzole Eldivenin kullanılmadan önce yırtık ve delik bulunma ihtimaline karşı hava şişirilerek test edilmesi gerekmektedir.

Alınması Gereken Tedbirler: Petrol, yağ, asit gibi eldivende aşınma yapabilecek benzer ürünlerle temas ettirilmemelidir. Islak ve nemli eldivenler kesinlikle kullanılmamalıdır.

Temizleme: Su ve el sabunu ile yıkanması ve en çok 65° kurutulması gerekir.
 
Dikkat Edilmesi Gereken Diğer Hususlar:

Eldivenlerin ömrü kullanım ve depolama şartlarına göre değişmektedir. Bu nedenle eldivenlerin her altı ayda bir test edilmesi gerekmektedir.

Yorum Yaz
Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Bu ürün için ilave bir resim bulunmamaktadır.